75. Rocznica Agresji Wojsk Sowieckich Na Polskę. Fotorelcja

1288
Wyświetleń

mzfdffdvdfkzadarmofb

Starogard Gd: Wczoraj, 17 września odbyły się uroczystości upamiętniające 75 ROCZNICĘ AGRESJI WOJSK SOWIECKICH NA POLSKĘ.

O godzinie 17:00 po sformowaniu kolumny i przemarszu pod zbiorową mogiłę starogardzian ofiar II wojny światowej rozpoczęły się uroczystości. Wydarzenia sprzed 75 lat  wspominał Pan Ryszard Szwoch, Sekretarz Towarzystwa Miłośników Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim, modlitwę odprawił  Ksiądz Dziekan Józef Pick, Proboszcz Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim, następnie nastąpiło złożenie wiązanek kwiatów. Podczas uroczystości został zaprezentowany program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Starogardzie Gdańskim, przygotowanych przez Pana Wojciecha Piskorskiego. Na uroczystości obecnych było wiele delegacji wraz z pocztami sztandarowymi, udział wzięli m. in prezydent miasta Edmund Stachowicz, przewodniczący starogardzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości Jan Kilian wraz z klubem radnych PiS, członkowie innych partii politycznych oraz organizacji.

FOTORELACJA:

168 167 166 165 164 163

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Red, Odwiedź facebook NaszeKociewie

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ