Antoni Szymański – Senator Dla Kociewia

1554
Wyświetleń

 

dddSzanowni Państwo!

Polska potrzebuje dobrej zmiany, która umocni nasze państwo, nasze wspólnoty lokalne i rodziny. Potrzebujemy państwa, które szanuje swoich obywateli, ich przedsiębiorczość i pracowitość. Liczy się z głosem rodziców i ich prawem do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi wartościami. Państwa, które wspiera środowiska lokalne w rozwijaniu kultury i w umacnianiu tożsamości regionalnej. Dla takiej zmiany pragnę rzetelnie pracować.

Byłem posłem III kadencji i senatorem VI kadencji. Przewodnicząc Sejmowej Komisji Rodziny oraz Senackiej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny dbałem o dobro rodzin i dzieci. Będąc radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, zabiegałem o sprawy społeczne i poprawę funkcjonowania służby zdrowia.

Jako socjolog, z-ca Kuratora Okręgowego ds. Rodzinnych, Sądu Okręgowego w Gdańsku, działam na rzecz wzmocnienia rodzin. Aktywnie uczestniczę w życiu samorządowym i organizacji pozarządowych, w tym przewodniczyłem Radzie ds. Rodziny przy Wojewodzie Gdańskim. Jestem ekspertem Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Zespołu ds. Rodziny Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu Polski.

(brak nazwy)

Antoni Szymański Senat 2015Antoni Szymański Kandydat do Senatu. Okręg wyborczy nr 66, powiaty: gdański, tczewski, starogardzki.

Posted by Antoni Szymański on 21 październik 2015

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ