Bracia wystąpią podczas Dni Starogardu 2017

996
Wyświetleń

Rockowy zespół BRACIA założony przez Wojciecha Cugowskiego i Piotra Cugowskiego wystąpi 30 czerwca br. podczas Dni Starogardu – V Wielkiego Jarmarku Kociewskiego.

Dni Starogardu to wielkie święto miasta i jego mieszkańców. Od czterech lat w pierwszy weekend lipca starogardzianie i nie tylko bawią się wspólnie na wielkim jarmarku kociewskim, koncertach i występach znanych polskich kabaretów. Również w tym roku nie zabraknie wielkich emocji. Wiemy już na pewno, że w piątek 30 czerwca wystąpi jedna z najlepszych polskich grup rockowych – BRACIA.

Zespół z wieloletnią tradycją

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy.

Najnowszy projekt muzyczny Piotra i Wojtka Cugowskich, to zespół… CUGOWSCY, który tworzą z ojcem Krzysztofem Cugowskim – legendarnym wokalistą nieistniejącej już Budki Suflera. Ich płyta „Zaklęty Krąg” miała swoją premierę 30 września 2016 roku. To bardzo różnorodna płyta. Nie brak tu hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, nie brak też bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. To po prostu solidna dawka przebojowego grania mocno zakorzeniona w tradycyjnym rocku.

Dni Starogardu 2017

Podczas tegorocznych Dni Starogardu na scenie przed starogardzką publicznością wystąpi także zespół LemON, który będzie zarazem główną gwiazdą Wielkiego Jarmarku Kociewskiego. Więcej informacji o występie zespołu LemON znajdziecie państwo pod tym linkiem LemON w Starogardzie Gdańskim.

PODZIEL SIĘ