Brał udział w bójce i nie stawił się do aresztu. Został zatrzymany przez policjantów

610
Wyświetleń

Najbliższe 7 miesięcy spędzi w areszcie 28-latek, który został zatrzymany przez policjantów ze Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna został skazany przez sąd za udział w bójce i nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 28-latka, który został skazany przez sąd za udział w bójce i nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary. Mężczyzna został zatrzymany dzięki współpracy kryminalnych oraz przewodników psów służbowych.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze od pewnego czasu prowadzili szeroko zakrojone czynności ukierunkowane na zatrzymanie mężczyzny ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.

Wczoraj przed południem w trakcie kolejnej kontroli w miejscu zamieszkania, funkcjonariusze zatrzymali starogardzianina, wobec którego sąd wystosował nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy skąd po sporządzeniu dokumentacji został przekonwojowany do placówki penitencjarnej.

Zgodnie z wyrokiem sądu, mieszkaniec Kociewia spędzi teraz najbliższe 7 miesięcy za kratkami, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

PODZIEL SIĘ