Czas Na Dobre Zmiany Dla Starogardu I Powiatu. Konwencja Wyborcza PiS.

1309
Wyświetleń

konwencjapis

Starogard Gd: Wczoraj, 18 października w starogardzkim kinie Sokół odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Podczas konwencji zostali przedstawieni kandydaci do Samorządu Terytorialnego w najbliższych wyborach 16 listopada 2014r. >

FOTORELACJA z KONWENCJI >

Konwencję rozpoczął film ukazujący pracę powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości w okresie ponad dwóch lat. W tym czasie zorganizowano na ternie Starogardu i powiatu ponad 60 uroczystości o charakterze politycznym, patriotycznym i religijnym. Ponad 30 razy spotkano się z Mieszkańcami całego powiatu starogardzkiego. Wspólnie z Panem Piotrem Szubarczykiem zorganizowano ok.15 prelekcji historyczno-patriotycznych dla młodzieży i dorosłych. Podczas konwencji przedstawiono działalność członków i sympatyków PiS, którzy brali aktywnie udział w wielu wydarzeniach organizowanych w całej Polsce przez środowiska prawicowe. Od 2013 roku potrojono liczbę członków PiS w powiecie. Moderatorem konwencji był Pan Piotr Szubarczyk, znany w całej Polsce publicysta historyczny, były pracownik IPN.

Konwencje zakończył Przewodniczący powiatowych struktur PiS, kandydat na Prezydenta miasta Jan Kilian, który w krótkim wystąpieniu przedstawił najważniejsze punkty programowe PiS dla Starogardu i powiatu. Na koniec podziękował również za dwa lata ciężkiej pracy całej struktury i życzył wszystkim kandydatom sukcesu w wyborach.

Red

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ