Dąbrówka. Wypadek 8- Letniego Rowerzysty

729
Wyświetleń

Wypadek 8- letniego rowerzysty

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Dąbrówka. W wyniku zderzenia z osobowym volkswagenem ranny został 8-letni rowerzysta. Chłopiec trafił do szpitala.

W środę 18 maja br. kilka minut przed godz. 16:00 dyżurny policji w Starogardzie Gd. przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem 8-letniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dąbrówka na ulicy Starogardzkiej. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki oraz śledczy z technikiem policyjnym.

Interweniujący na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że do wypadku doszło, gdy 8-letni rowerzysta jadąc lewą stroną drogi w kierunku miejscowości Bobowo nagle zjechał na prawą stronę jezdni, gdzie został potrącony przez jadącego w tym samym kierunku volkswagena. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta kierująca autem była trzeźwa. Ranny chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny miejsca wypadku oraz uszkodzonych pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego wypadku.  936a

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ