Dachowanie na ulicy Skarszewskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala

534
Wyświetleń

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem w Starogardzie Gdańskim. W wyniku nieudzielenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta osobowe. Kierowcy tych pojazdów byli trzeźwi. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tego zdarzenia.

Wczoraj przed południem starogardzcy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego jaki wydarzył się na skrzyżowaniu ulicy Skarszewskiej z ulicą Transportowców.

Dyżurny, który przyjął zgłoszenie natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z drogówki, policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technika kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili mundurowi, do tego zdarzenia prawdopodobnie przyczynił się 24-letni kierowca skody, który wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa kobiecie kierującej osobowym citroenem.

W wyniku bocznego zderzenia pojazdów do szpitala trafił  kierowca skody oraz 30-latka kierująca citroenem i 3-letnia pasażerka tego auta. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami były trzeźwe.

Interweniujący w tej sprawie policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu wypadku ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Ulica Skarszewska
PODZIEL SIĘ