Darmowa komunikacja dla dzieci, karta mieszkańca i wielki park na południu miasta. Jan Kilian zaprezentował “Piątkę dla Starogardu”

1825
Wyświetleń

Kluczowe propozycje programowe dla Starogardu Gdańskiego na lata 2018-2024 zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez posła na Sejm RP – Jana Kiliana, który ubiega się o urząd Prezydenta Starogardu Gdańskiego.

Prawo i Sprawiedliwość udowodniło w rządzie, że jest ugrupowaniem dotrzymującym słowa i takie postulaty jak program Rodzina 500+, wyprawka szkolna dla uczniów czy obniżenie wieku emerytalnego udało się w Polsce szybko i skutecznie zrealizować. Pora na dobre rozwiązania dla Starogardu Gdańskiego i jego mieszkańców, dlatego wraz z moimi współpracownikami przygotowaliśmy kompleksowy program dla miasta, który nie tylko odzwierciedla aktualne potrzeby, ale również co chciałbym mocno podkreślić jest realny i możliwy do zrealizowania.  Z najważniejszych propozycji wymienię pięć postulatów, które określam jako „Piątka dla Starogardu Gdańskiego”. Wszystkie te punkty zostaną zrealizowane w następnej kadencji samorządu, jeżeli tylko mieszkańcy nam zaufają.

 

  1. Bezpła
Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ