Debata społeczna w Szlachcie

0
235
Wyświetleń
Reklama

Kierownik Posterunku Policji w Lubichowie oraz Wójt Gminy Osieczna zapraszają mieszkańców na debatę społeczną pn. „BEZPIECZNY DOM – ZADBAJMY WSPÓLNIE O BEZPIECZEŃSTWO”.

Spotkanie odbędzie się 20 marca (poniedziałek) o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Szlachcie.

W trakcie debaty omówiony zostanie stan bezpieczeństwa na terenie gminy Osieczna. Ponadto policjanci przekażą również informacje dotyczące przestępstw popełnianych metodą „na wnuczka lub inkasenta” oraz kradzieży z włamaniem metodą „na śpiocha”. Funkcjonariusze przedstawią także skuteczne sposoby dotyczące przeciwdziałania popełnianiu tych przestępstw.
Przedstawione zostaną również informacje na temat działania i funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda, które są innowacyjną platformą do wymiany informacji na linii społeczeństwo – Policja. Celem organizowanej debaty jest diagnoza potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na debatę osoby, które chciałyby przekazać swoje propozycje lub uwagi mogące mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here