Deyna Cup Junior W Starogardzie

708
Wyświetleń

Kazimierz Deyna

Starogard Gd: W czwartek rozpocznie sie międzynarodowy młodzieżowy turniej piłki nożnej Deyna Cup Junior, który zostanie rozegrany w dniach 14-17 sierpnia 2014 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim, przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1.

Rozgrywki odbywać się będą na 6 boiskach (po 3 dla każdego rocznika) ze sztuczną oraz naturalną trawą. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy urodzeni w 2004 roku oraz chłopcy z 2005 rocznika i młodsi. W rozgrywkach wezmą udział znane zespoły z całej Polski (m. in. Legia Warszawa, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia a także Śląsk Wrocław) oraz  kluby zza granicy (Sdyshor Kaliningrad – Rosja, FK Nevezis Kedainiai – Litwa, FC Nemen Grodno – Białoruś). Łącznie planowany jest udział 16 zespołów w każdej z kategorii wiekowych.

Rozgrywki odbywać się będą w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, pierwszego i drugiego dnia turnieju równocześnie na trzech boiskach każdy rocznik. Pierwsze 4 zespoły z każdej grupy utworzą trzeciego dnia grupę złotą walcząca o miejsca 1-8 (z zaliczeniem wyników z dnia pierwszego i drugiego z 3 zespołami swojej grupy).

Wstęp dla publiczności jest bezpłatny

Red, Odwiedź NaszeKociewie

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ