Dzień Otwarty Sportowej ''Dwójki'' W Tczewie

700
Wyświetleń

ssp 2 tczew

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią zwiedzać ciekawe miejsca i poznawać interesujących ludzi
na Dzień Otwarty sportowej “Dwójki”!  Już 10 marca w czwartek w godz. 16.00 – 18.00 w naszej szkole zamiast sal lekcyjnych pojawią się gabinety lekarskie, punkty kulinarne , pracownie malarskie, rzeźbiarskie, pisarskie… !

Pod hasłem “Ciekawe miejca, ciekawi ludzie” 20 sal lekcyjnych zamieni się poligony mundurowe wojska, policji, strażaków, przekaźniki medialne oraz strefy rozrywkowe i artystyczne! A gdy zmęczą nas rzeźbiarze, malarze, kucharze, lekarze i inni, możemy spróbować szczęścia w Fantowych Cegiełkach lub „popływać” w basenie z kulkami.
Jak co roku zapraszamy wszystkich do kawiarenki, gdzie rodzice mogą odpocząć przy kawie, a maluchy wysmarować buzie smacznym kawałkiem ciasta.

Żeby goście nie wyszli od nas “z pustymi rękami”, proponujemy oddać twarze maluchów w eksperymenty malarskie naszych pań nauczycielek lub powykręcać z dziećmi balony pod okiem pani Tatiany.  Dla maluchów o duszy artysty proponujemy przedstawienia w sali gimnastycznej, dla małych siłaczy – zajęcia w salce korekcyjnej, a dla miłośników słodkości – watę cukrową.

Troskliwi rodzice będą mogli skorzystać z porad pedagogicznych i logopedycznych. A, gdy ktoś zdecyduje się podjąć tę ważną decyzję, rozważy wszystkie “plusy dodatnie” i “plusy ujemne”, będzie mógł zapisać swoją pociechę do naszej szkoły w sekretariacie lub w gabinecie wicedyrektorów.

WSTĄP DO “DWÓJKI” NA DZIEŃ OTWARTY – MY ZAWSZE GRAMY W OTWARTE KARTY!

DZIEŃ OTWARTY 10 MARCA – BĘDZIE COŚ DLA DUSZY I SPORTOWE HARCE!

TCZEWSKA “DWÓJKA” JEST THE BEST – ZAPISZ DZIECKO, PÓKI MIEJSCE JEST !!!

Zapraszamy na Fotorelację z tego wydarzenia!

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ