W Biblotece Miejskiej Biblotece Odbyła Się Prezentacja Ksiązki Grażyny Paturalskiej

1436
Wyświetleń

paturalskafb

Starogard Gd: Dziś w miejskiej bibliotece publicznej im. ks. B. Sychty odbyło się spotkanie autorskie z panią Grażyną Paturalską na temat jej najnowszej ksiązki pt. ”Ubierz duszę”.

Książka „Ubierz duszę” nie jest modowym przewodnikiem ani klasycznym poradnikiem. Autorka w niezwykle bezpośredni sposób wprowadza czytelniczki za kulisy świata, który kochają kobiety bez względu na wiek, wygląd i sylwetkę. A on odpłaca tym samym. Grażyna Paturalska ze swadą przekonuje czytelniczki, że aby odnaleźć własny „modny” styl, trzeba najpierw pokochać, poznać swoje bogate wnętrze i nie zapominać o codziennym pielęgnowaniu spychanej na margines wartości, ponieważ  źródło inspiracji znajduje się w naszych duszach. Autorka uczy, jak stworzyć własną „szafę marzeń”. Książka zawiera profesjonalne i szczegółowe wskazówki, a ogromna ilość zdjęć wydaje się je tylko potwierdzać.

Spotkanie prowadziła pani Hanna Wnuk – Zaremba, wśród gości obecny był m.in Jan Kilian – radny miasta Starogard Gdański, kandydat na prezydenta Starogardu Gdańskiego.

Red, fotorelacja:

173169172 170 171

 

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ