Za Nami I Edycja ''Kociewskie Śpiewogry'' W Grodzisku Owidz

1385
Wyświetleń

owidzfb

Owidz, Starogard Gd.: W niedzielę odbyła się pierwsza edycja festiwalu pod nazwą ”Kociewskie Śpiewogry”. która odbyła się w grodzisku Owidz. W programie imprezy przewidziano sporo atrakcji m. in. darmową degustacje zup i kluch kociewskich, prezentację LGD Gmin Chata Kociewia, spływy kajakami na Wierzycy, koncert przebojów muzyki rozrywkowej Zespołu Gold a dla dzieci: dmuchańce, konkursy i gry z nagrodami, darmowa możliwość zabaw dla dzieci na Nowo otwartym placu zabaw przy Grodzisku Owidz.

Festiwal był świetną okazją do zaprezentowania lokalnych wyrobów, produktów a także działań jakie podejmują kociewskie stowarzyszenia, organizacje. Spacerując w grodzisku Owidz można było nie tylko zasmakować lokalnej kuchni i wyrobów, można było także zapoznać się z lokalną twórczością m.in. z pracami pani Urszuli Zimorskiej. Na Festiwalu Organizowanym min przez Stanisława Połoma Wójta Gminy Wiejskiej Starogard można było spotkać kilku czołowych polityków z Starogardu i nie tylko m.in etatowego członka zarządu powiatowego Patryka Gabriela, i Prezesa Zarządu Powiatowego PiS Jana Kiliana a także senatora Andrzeja Grzyba.

149 150 147 148151

 

 

 

 

 

 

 

Red, Odwiedź facebook NaszeKociewie

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ