Feralny Wtorek Na Ulicy Jagiełły. Czy Droga Była Dobrze Odśnieżona?

743
Wyświetleń

Starogard Gdański: Wtorek 29.XI.2016 r. godz 9 rano. Ul. Jagiełły w Starogardzie. Oblodzony chodnik i…. bach – poślizg i upadek , który zakończył się złamaniem obojczyka oraz licznymi stłuczeniami.

 To dopiero początek historii. Pomocy udzielił 80 letni  mężczyzna stojący na przystanku po przeciwnej stronie ulicy. Wypadek zakończył się operacją i wstawieniem śrub oraz tygodniowym pobytem w szpitalu. Ten feralny wtorek mógł zakończyć się tragiczniej, ale gruba zimowa czapka zamortyzowała uderzenie głową w oblodzony chodnik. Nasuwa się pytanie kto jest winien ? Czy kobieta bo wyszła z domu, pora roku czy Ci co są odpowiedzialni za słowa “zima nas nie zaskoczy”?

Poniższe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że wypadek był bardzo groźny. Mamy nadzieję, że służby odpowiedzialne za utrzymanie dróg “wezmą je” sobie do serca.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ