FILM: Policjanci Ze Skarszew Zatrzymali Sprawcę Kradzieży Bankomatu!

1208
Wyświetleń

Policjanci ze Skarszew zatrzymali sprawcę kradzieży bankomatu

Policjanci z komisariatu policji w Skarszewach w miejscowości Bolszewo podczas działań blokadowo-pościgowych zatrzymali mieszkańca Warszawy podejrzanego o kradzież bankomatu. 24-latek podejrzany jest o to, że wraz z drugim sprawcą wyrwali bankomat z podłoża, załadowali go na samochód i uciekli. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę o godz. 3.00 w nocy dyżurny KPP w Pruszczu Gdańskim otrzymał informację, że jacyś mężczyźni włamują się do jednego ze sklepów na terenie powiatu. Natychmiast wysłał w to miejsce patrol policji. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że nieznani sprawcy poruszający się srebrnym samochodem włamali się do sklepu, a z jego wnętrza ukradli bankomat. Sprawcy załadowali go na samochód i uciekli.

Oficer dyżurny KWP w Gdańsku natychmiast zarządził działania blokadowo-pościgowo, w wyniku których kierowca samochodu został zatrzymany przez policjantów z komisariatu policji w Skarszewach. Drugi z podejrzanych uciekł.

Policjanci cały czas pracują nad sprawą, samochód wraz z bankomatem został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Technik kryminalistyki i specjaliści z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku zabezpieczyli wszelkie ślady tego przestępstwa. Policjanci ustalają tożsamość drugiego z mężczyzn, który brał udział w kradzieży.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży z włamaniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.,

/KPP Starogard/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ