Galeria Neptun Z Wierzyczanką Za 2015 Rok

815
Wyświetleń

galeria neptunStarogard Gdański: 29 stycznia w kinie Sokół już po raz siedemnasty odbyła się gala wręczenia nagród Wierzyczanki, które są przyznawane za szczególne osiągnięcia w kategoriach: gospodarka, kultura a także inicjatywy społeczne.

W tym roku do nagrody w kategorii gospodarka nominowani zostali firma „LAKMET” Mariusza Kasickiego, firma „SPUTNIK” Tomasza Pastwy, Galeria Neptun Mariusza Szwarca oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnię Lekarska. Wskazując laureata, oceniający brali pod uwagę fakt, które przedsiębiorstwo wniosło największy wkład w rozwój lokalnego biznesu.

Zobacz także: Galeria Neptun dzień przed otwarciem

Przy wyborze laureata brano pod uwagę m. in. kryteria związane z postawami proinwestycyjnymi i konkretne dokonania na rynku w zakresie konkurencyjności i innowacyjności przedsięwzięć 2015 roku. Nagrodę Prezydenta „Wierzyczankę 2015” w kategorii gospodarka otrzymała Galeria Neptun.

Galeria Neptun Mariusza Szwarca została otwarta w kwietniu 2015 roku w Starogardzie Gdańskim. Od otwarcia obiekt odwiedziło już ponad 2 mln klientów a oferta handlowo – rozrywkowa została znacząco rozszerzona. Dzięki inwestycji zagospodarowano pokaźny fragment miasta pomiędzy ulicą Pomorską a Aleją Jana Pawła II, w Starogardzie zaczęło działać kilku salowe multikino a mieszkańcy mogą korzystać z towarów i marek wcześniej w Starogardzie niedostępnych.

Przeczytaj także: Galeria Neptun. Strzał w dziesiątkę czy nietrafiona inwestycja?

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ