Groźny wypadek w Dąbrówce. Jedna osoba trafiła do szpitala

992
Wyświetleń

Dąbrówka: W miniony piątek około godziny 15:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się w miejscowości Dąbrówka. Dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi po tym, jak kierowca hondy rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim ciągnika. Mężczyzna prawdopodobnie nie zauważył, że jego auto jest już wyprzedzane przez samochód marki Audi. W wyniku zderzenia tych pojazdów 26-letni kierowca audi uderzył w drzewo i dachował. Drugie uczestniczące w wypadku auto zjechało z drogi na pobocze, gdzie uderzyło w skarpę.

W wyniku tego zdarzenia ranny został kierowca audi. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pobrana została mu krew w celu przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu. Drugi uczestnik tego zdarzenia był trzeźwy i nic mu się nie stało.

Interweniujący w tej sprawie policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Ponadto policjanci zatrzymali kierowcy hondy
uprawnienia do kierowania pojazdami.

Obecnie mundurowi wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

PODZIEL SIĘ