II Festyn Przedszkolaków W Tczewie. ZDJĘCIA

1063
Wyświetleń
przedszkole
 Tczew: “II Festyn Przedszkolaka uważamy za zamknięty i bardzo udany! Zapraszamy za rok!” – takimi słowami zakończyła się impreza dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, zorganizowana w sobotę 21 maja przez Niepubliczne Przedszkole “Fantazja”. Dopisały pogoda, przedszkolaki i rodzice.

Przybył także przewodniczący Rady Miasta Mirosław Augustyn, który osobiście odgwizdał początek meczu przedszkolaków z “Fantazji” z małymi piłkarzami z Akademii Piłkarskiej Mateusza Brzoskowskiego. Udał się również II Bieg Przedszkolaka – chętnych było dużo, trasa niezbyt długa, a nagrody atrakcyjne! I miejsce zajęła Nadzieja Skrzyńska z przedszkola “Muszelka”, biegnąca w parze ze swoim tatą Piotrem. Jako II na metę przybiegły Aleksja Sznura z “Fantazji” z siostrą Wiktorią, III miejsce zdobyły Jessika Brzostek z grupy przedszkolnej przy SP 5 z mamą Małgorzatą.

Kolejną atrakcją był pokaz karate, organizowany przez KTM Mateusza Kaczyńskiego, w którym udział wzięli mali, młodzi i dojrzali mieszkańcy Tczewa. Po sztukach walki czas na emocje i doznania artystyczne – przedszkolaki z “Fantazji” zaprezentowały się w przedstawieniu “Żeby zdrowym być..” przygotowanym pod kierunkiem nauczycielki Magdy Orłowskiej, a następnie gorąca zumba dzięki uprzejmości Centrum Sportu i Rekreacji EBRO. Na koniec – dwa mecze – przedszkolaki “Fantazji” vs mali piłkarze z AP Mateusza Brzoskowskiego oraz tatusiowie przedszkolaków z “Fantazji” vs ich koledzy – również tatusiowie z “Fantazji”. Nieważne, kto wygrał, bo najważniejsza była dobra zabawa, a medale otrzymali wszyscy piłkarze!

Zmaganiom sportowym towarzyszyły doświadczenia i eksperymenty ze Stacji Dobrego Czasu, smakołyki z Quchni Smaq, wyroby plastyczne ze stoiska artystycznego p. Ani Boguszewskiej z “Fantazji”, trampolina i dmuchane miasteczko z firmy Agazet, pokazy Straży Pożarnej, a także kawiarenka z dompwymi wypiekami mam z “Fantazji”.

Festyn nie byłby tak atrakcyjny, gdyby nie nasi sponsorzy: Centrum Rekreacji i Rozrywki Ebro, UM Tczew, Muzeum Morskie w Gdańsku, AVIVA oraz EatFit Catering Dietetyczny Jakub Kukuła. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta tczewa Mairoław Pobłocki, a medialnie wspierali nas Gazeta Tczewska, tcz.pl i telewizja TeTka a także portal naszekociewie.pl. Fotografem naszej imprezy był pan Jacek Cherek.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zdrowe spędzenie czasu na świeżym powietrzu!

Do zobaczenia za rok!, Niepubliczne Przedszkole Fantazja

Uczestnicy meczu przedszkolaków:

NP FANTAZJA

 1. Mateusz Ciesielski
 2. Mateusz Goździela
 3. Szymon Rajek
 4. Jan Pokora
 5. Paweł Stenzel
 6. Nikodem Banaś

AP Mateusz Brzoskowski

 1. Adrian Riebandt
 2. Maciej Chabowski
 3. Robert Mielnik
 4. Mateusz Furmaniak
 5. Franciszek Sommer
 6. Franciszek Czirson
 7. ​7. Miłosz Michalik
Zdjęcia:
IMG_3141 IMG_3144 IMG_3145 IMG_3166 IMG_3208 IMG_3243 IMG_3245 (1) IMG_3299 IMG_3300 IMG_6299
Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ