Jabłówko. Bus Uderzył W Naczepę Ciężarówki

685
Wyświetleń

jablowkoPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj po południu na drodze wojewódzkiej nr 222 w miejscowości Jabłówko. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny oraz sprawdzili trzeźwość kierujących. Teraz śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 13:20 dyżurny ze starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 222 w miejscowości Jabłówko. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze z drogówki oraz śledczy z technikiem policyjnym. Interweniujący w tej sprawie policjanci ustalili, że prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego kierowca volkswagena transportera uderzył w tył naczepy ciężarowego mana. W skutek zdarzenia 48-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny pojazdów oraz sprawdzili trzeźwość kierujących. Policyjny technik wykonał zdjęcia, szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione ślady.

Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o ostrożność i cierpliwość za kierownicą.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ