Jabłowo. Zderzenie Pojazdów, Policja Wyjaśnia Okoliczności Wypadku

506
Wyświetleń

fbbbPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego interweniowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Jabłowie na drodze wojewódzkiej nr 222. W wyniku zderzenia volkswagena transportera z golfem jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Wczoraj kilka minut po godzinie 6:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze krajowej nr 222 w miejscowości Jabłowo. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki oraz funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego wraz z technikiem policyjnym.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło, gdy 32-letni kierowca volkswagena transportera nie zatrzymał się przy znaku stop i wjechał na skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo kierowcy golfa.


Przeczytaj także: Znaleziono przy nim 175 gram marihuany. Grozi mu 10 lat więzienia


Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci sporządzili oględziny, zatrzymali dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów, a technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 34-letni kierowca golfa. Mężczyzna trafił do szpitala. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.
W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 34-letni kierowca golfa. Mężczyzna trafił do szpitala. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ