Już w piątek spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem w Starogardzie Gdańskim

1306
Wyświetleń

Klub Gazety Polskiej w Starogardzie Gdańskim zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem. Uczestnicy spotkania będą mieli doskonałą okazję do dyskusji na temat zbliżających się wyborów, a także najświeższych wydarzeń z kraju. Spotkanie odbędzie się 11 października o godzinie 16.00 w sali Państwowej Szkoły Wyższej w Starogardzie Gdańskim.

Tomasz Sakiewicz urodził się 31 grudnia 1967 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem, publicystą i redaktorem naczelnym tygodnika „Gazeta Polska” oraz dziennika „Gazeta Polska Codziennie”. Ponadto Sakiewicz jest prezesem Niezależnego Wydawnictwa Polskiego, wiceprezesem zarządu Słowo Niezależne Sp. z.o.o., a także pełnie wiele innych odpowiedzialnych funkcji.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać na ciekawe tematy, nie tylko polityczne..
– Goście będą mieli okazję zadawać nurtujące pytania, na które Tomasz Sakiewicz postara się rzeczowo odpowiedzieć.

Tematem głównym spotkania będą zbliżające się wybory parlamentarne. W spotkaniu weźmie udział również senator Antoni Szymański oraz mecenas Kacper Płażyński – mówią organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ