Kaliska. Policjanci Zatrzymali Osobę Poszukiwaną Dwoma Listami Gończymi

657
Wyświetleń

Policjanci zatrzymali w centrum Starogardu osobę poszukiwaną listem gończym

Policjanci z Posterunku Policji w Kaliskach zatrzymali 29-latka, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był ścigany dwoma listami gończymi. Zgodnie z decyzją sądu mieszkaniec powiatu starogardzkiego trafił za kratki, gdzie będzie odbywał orzeczoną karę pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem policjanci z Kalisk doprowadzili do swojej jednostki 29-letniego mieszkańca Kociewia, który był ścigany 2 listami gończymi. Do zatrzymania doszło około godz. 8:00 na jednej z ulic w centrum miasta. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej. Interweniujący w tej sprawie mundurowi w czasie legitymowania sprawdzili w policyjnej bazie danych personalia obserwowanego wcześniej mężczyzny.

Jak się okazało 29-latek był poszukiwany 2 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tczewie za spowodowanie wypadku drogowego oraz oszustwo. Mężczyzna został przekonwojowany do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę łączną 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ