Kampania Prezydencka Na Kociewiu

680
Wyświetleń

kampania na kociewieuKociewie: W tym tygodniu do Starogardu zawitał ”Bronkobus”wraz z  Prezydentem Bronisławem Komorowskim. który spotkał się z rodziną państwa Skoniecznych. Spotkanie jest kolejnym etapem  kampanii prezydenckiej urzędującego  Prezydenta i miało charakter zamknięty.

Wizyta została zrelacjonowana w licznych mediach ogólnopolskich a także lokalnych, które zostały na to spotkanie zaproszone. W czasie rozmowy z rodziną państwa Skoniecznych Prezydent deklarował poprawę sytuacji w kwestiach związanych z dostępem do żłobków i przedszkoli.

Zdumiewający jest fakt, że o wizycie nie byli informowani mieszkańcy Starogardu a samo spotkanie odbyło się na uboczu miasta i wielu mieszkańców stolicy Kociewia nie mogło spotkać i zapoznać się z programem prezentowanym przez Prezydenta Komorowskiego.

W historii Starogardu Gdańskiego była to czwarta wizyta Prezydenta RP a po raz pierwszy nie miała otwartego charakteru co zwłaszcza w trakcie kampanii wyborczej, tym bardziej prezydenckiej ma mało wspólnego z obywatelskością, szczególnie  po latach wprowadzania reform, które dotknęły wszystkich obywateli (podniesienie wieku emerytalnego, wysłanie 6- latków do szkół, reforma OFE).

red, fot: oficjalny profil Prezydenta Bronisława Komorowskiego na facebooku, https://www.facebook.com/KomorowskiBronislaw

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ