Kolejna Biedronka W Starogardzie?!

2788
Wyświetleń

biedronka w starogardzie

Starogard Gd: Od kilkunastu miesięcy trwa budowa budynku usługowo – handlowego w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kościuszki. Obiekt powstaje na terenie po byłej bazie MZK, która w latach 1971-2009 zajmowana była przez starogardzki zakład komunikacji.

Wielu mieszkańców miasta z zaciekawieniem pyta się o to co powstanie w nowym budynku. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane związane z budowa nowego centrum handlowego. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy  trwają także rozmowy z Jeronimo Martins nad otwarciem kolejnej Biedronki. W obiekcie również znajdować się ma Bank BGŻ BNP Paribas. Jeżeli te informację potwierdzą się będzie to już szósty sklep spożywczy sieci ”Biedronka” w Starogardzie Gdańskim.

biedronka starogardPrzypomnijmy, że w powstającym centrum handlowym miał zostać otwarty nowy dyskont spożywczy “Czerwona Torebka” niestety spółka przynosi straty i projekt trafił do kosza. To nie jedyne zmiany jakie następują w obrębie ulicy Kościuszki. We wrześniu ruszy gruntowna przebudowa ulicy, która obecnie znajduje się w bardzo złym stanie technicznym. W ramach inwestycji powstaną nowe chodniki, ścieżka rowerowa, nawierzchnia a także zatoki autobusowe. Więcej o tej inwestycji pisaliśmy w tym artykule.

Przebudowa ulicy Kościuszki. Zmiany w centrum miasta

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ