Kolejne Marki W Galerii Neptun. Będzie Także Kolejny Znany Lokal Gastronomiczny

660
Wyświetleń

cinemcitystarogardKolejne marki dołączyły do grona najemców Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. Umowy w ostatnim czasie podpisały dwa sklepy: Cliff Sport a także Abra Meble. Poszerzy się też oferta gastronomiczna, dzięki podpisaniu umowy z pizzerią Gruby Benek.

Cliff Sport to firma, która działa na rynku od 17 lat. Obecnie sieć Cliff Sport  liczy 28 sklepów. Wszystkie oferowane w sklepach tej marki produkty pochodzą bezpośrednio od licencjonowanych producentów.

Abra Meble to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce, która od ponad 25 lat wyposaża domy milionów klientów i należy do najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów meblowych w kraju. Spółka Abra została założona w 1990 r. w Krakowie, a obecnie działa na terenie całego kraju, zarządzając siecią 100 salonów, w 93 miastach Polski.

Pizzeria Gruby Benek istnieje od 1997 r.  Obecnie sieć posiada już  ponad 50 placówek na terenie całej Polski, zarówno w największych miastach takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań jak i powiatowych np. pobliski Tczew. Oprócz sprzedaży w lokalach firma zajmuje się dowozem produktów do klienta. Pizzeria Gruby Benek to piąty najemca strefy foodcourt w Galerii Neptun.

Galeria Neptun powstała na terenach byłej fabryki obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 mkw., z czego 25 000 mkw. przeznaczone jest pod wynajem. Na parkingu podziemnym znajdują się miejsca dla ponad 600 samochodów.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ