Kolejne Marki W Galerii Neptun. Będzie Także Kolejny Znany Lokal Gastronomiczny

0
135
Wyświetleń
Reklama

cinemcitystarogardKolejne marki dołączyły do grona najemców Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. Umowy w ostatnim czasie podpisały dwa sklepy: Cliff Sport a także Abra Meble. Poszerzy się też oferta gastronomiczna, dzięki podpisaniu umowy z pizzerią Gruby Benek.

Cliff Sport to firma, która działa na rynku od 17 lat. Obecnie sieć Cliff Sport  liczy 28 sklepów. Wszystkie oferowane w sklepach tej marki produkty pochodzą bezpośrednio od licencjonowanych producentów.

Abra Meble to jedna z największych sieci sklepów meblowych w Polsce, która od ponad 25 lat wyposaża domy milionów klientów i należy do najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów meblowych w kraju. Spółka Abra została założona w 1990 r. w Krakowie, a obecnie działa na terenie całego kraju, zarządzając siecią 100 salonów, w 93 miastach Polski.

Pizzeria Gruby Benek istnieje od 1997 r.  Obecnie sieć posiada już  ponad 50 placówek na terenie całej Polski, zarówno w największych miastach takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań jak i powiatowych np. pobliski Tczew. Oprócz sprzedaży w lokalach firma zajmuje się dowozem produktów do klienta. Pizzeria Gruby Benek to piąty najemca strefy foodcourt w Galerii Neptun.

Galeria Neptun powstała na terenach byłej fabryki obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 mkw., z czego 25 000 mkw. przeznaczone jest pod wynajem. Na parkingu podziemnym znajdują się miejsca dla ponad 600 samochodów.

 

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here