Kolejne Zniżki Dla Posiadaczy Karty Dużej Rodziny

468
Wyświetleń

Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

 Do partnerów starogardzkiej Karty Dużej Rodziny przyłączyła się firma Oryks Sp. z o.o., która rodzinom wielodzietnym oferuje rabat w wysokości 5% na wszystkie towary zakupione w sklepie INTERMARCHE w Starogardzie Gdańskim. 8 kwietnia prezydent Janusz Stankowiak podpisał w tej sprawie porozumienie z prezesem Spółki Oryks Markiem Izdebskim oraz jej prokurentem Moniką Macugowską.

Katalog zniżek oferowanych na Kartę Dużej Rodziny stale się poszerza. Choć w miastach najbardziej odczuwalne są zniżki na przejazdy komunikacją miejską, kolejne firmy i instytucje przyłączają się do programu. W Starogardzie od 8 kwietnia posiadacze KDR będą mogli robić zakupy w sklepie Intermarche z 5% zniżką. Nie będzie to dotyczyć alkoholu, papierosów i towarów objętych bieżącą promocją. Podobną 10% zniżkę na towary oferuje w całej Polsce sieć sklepów Carefour przy zakupach powyżej 50 zł. Teraz mieszkańcy będą mogli korzystać ze zniżek w dwóch sklepach.

Zakładając, że rodzina wielodzietna ( tj. 2+3 i więcej) wydaje na tygodniowe zakupy ok. 350 zł, to dzięki posiadaniu Karty Dużej Rodziny w sklepie Intermarche będzie mogła zaoszczędzić ok. 20 zł. Niby to niewiele, ale w skali miesiąca to będzie już od 80 do 100 zł.

Więcej informacji na temat oferowanych w naszym mieście ulg znajdziecie na stronie www.starogard.pl w zakładce Ulgi dla rodzin wielodzietnych : http://starogard.pl/karta-duzej-rodziny/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych/

Oprócz tego na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/wyszukiwanie-partnerow-karty-duzej-rodziny dostępna jest interaktywna Mapa Karty Dużej Rodziny oraz wykaz partnerów Karty Dużej Rodziny obowiązujących w całym kraju. Pozwala ona szybko znaleźć interesującą nas firmę i instytucję oferującą zniżki w naszej okolicy.

/UM Starogard/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ