Komentarz Tomasza Walczaka Dotyczący Przerwania Sesji RM

532
Wyświetleń

walczak

Dziś podczas sesji Rady Miasta doszło do kolejnego incydentu. Przy licznie zebranych dziennikarzach a także mieszkańcach miasta doszło do przerwania obrad. Sesja rozpoczęła się od odczytania dwóch oświadczenia radnych, następnie stwierdzono prawomocność by chwilę później… obrady przerwać. 

czytaj także : BEZPRAWNE PRZERWANIE PRAC SESJI RM?! SPARALIŻOWANE DZIAŁANIE MIASTA

Całą sytuację skomentował radny Prawa i Sprawiedliwości – Tomasz Walczak: ”To co zrobili dzisiaj radni Platformy Obywatelskiej wespół z wiceprzewodniczącym rady Wojciechem Pieleckim to dosłownie działanie po trupach do celu. Niestety po trupach tego miasta. Po raz kolejny radni Platformy wiedząc, że nie mają większości w radzie miasta wykorzystując fakt że jedyną osobą która może poprowadzić obrady sesji jest w tej chwili wiceprzewodniczący W. Pielecki uniemożliwiają jej prowadzenie. Już dwa tygodnie temu doszłoby do niemałego skandalu podczas zwołanej uroczystej sesji z okazji 25-lecia samorządności, wówczas dosłownie na 5 minut przed jej rozpoczęciem wiceprzewodniczący Pielecki złożył pismo informujące, iż z powodów zbyt mocnego pylenia trawy nie może poprowadzić uroczystej sesji. Ratując sytuację i z szacunku dla prawie dwustu przybyłych, zaproszonych gości prezydent zdecydował się poprowadzić uroczystość już nie jako sesję”.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ