Koncert ''Co Nam W Duszy Gra…'' W SCK Starogard

633
Wyświetleń

sck starogard

Starogard: Koncert “Co nam w duszy gra…” odbędzie się w piątek 11 marca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury. Wystąpią Kamil Zaremski i zespół “Canto”. Impreza będzie promowała płytę “XXIII Nocy Bardów im. Ryszarda Rebelki” wydanej przez SCK pod koniec lutego br.

Starogardzkie Centrum Kultury rozpoczyna cykl koncertów nawiązujących do idei „Nocy Bardów im. Ryszarda Rebelki”, obecnej na starogardzkiej scenie muzycznej od 24 lat. Celem organizacji koncertów „Co nam w duszy gra” jest prezentacja wykonawców i muzyków krzewiących nurt poezji śpiewanej.

W każdym z koncertów zaplanowano dwa mini recitale po 30 min w których zaprezentują się chętni do udziału wykonawcy. Pozwoli to na świadomy udział tych wykonawców na tegorocznej “Nocy Bardów”. Wspólne koncerty i spotkania powinny wytworzyć swoisty klimat a także mogą wyzwolić nowe pomysły i inspiracje twórcze. Starogardzkie Centrum Kultury dąży do wytworzenia nowego środowiska muzycznego wzajemnie akceptującego siebie i wszystkich innych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Podczas koncertów i towarzyszących im spotkań możliwe będzie naturalne przenikanie się stylów i pomysłów artystycznych, a także wzajemne przyjaźnie i akceptacja. Takie idee przyświecały twórcy i pomysłodawcy “Nocy Bardów” – Ryszardowi Rebelce.

Zapraszamy!

co nam w duszy gra_plakat

/SCK/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ