Koncert Sarsy W Starogardzie Gdańskim

532
Wyświetleń

koncert sarsy w starogardzie gdańskim

Sarsa – największe odkrycie 2015 roku, autorka radiowych hitów wystąpi 24 kwietnia o godzinie 19:00 w Kinie “Sokół”, w Starogardzie Gdańskim. Bilety w cenie – 35 zł, a tydzień przed koncertem 40 zł do nabycia w recepcji Starogardzkiego Centrum Kultury i kasie kina “Sokół”.

Artystka zsarsa_plakatachwyciła oryginalną barwą głosu oraz jak napisał dziennikarz muzyczny “Gazety Wyborczej” Robert Sankowski: “wprowadziła nową jakość muzyki pop, umiejętnie wzbogacając ją o elementy muzyki alternatywnej”.

Sarsa nie tylko śpiewa, ale komponuje piosenki, pisze teksty a także gra na pianinie i ukulele. Debiutancki singel “Naucz mnie” osiągnął status Diamentowego Singla w Polsce uzyskując ponad 40 mln odsłon na YouTube (wręczenie singla nastąpi w dniach 27-28 maja b.r. podczas “Hit Polsat Festival” w sopockiej Operze Letniej).

Kolejne single także okazały się sukcesem: “Indiana” i “Zapomnij mi”, przekroczyły 7 mln. na YouTube. Obecnie w sieci pojawił się remix piosenki “Zapomnij mi”, którego realizacji podjął się Tom Swoon – DJ i producent zajmujący 46 pozycję w światowym rankingu popularności wśród DJ’ów.

W kwietniu swoją premierę będzie miał anglojęzyczny singel “Feel No Fear”, tym razem mocno utrzymany w alternatywnej stylistyce. Piosence będzie towarzyszył klip w wersji koncertowej. Debiutancki album Sarsy zatytułowany “Zapomnij mi” osiągnął status Złotej Płyty.

Sarsa ma na swoim koncie nagrodę Eska Music Awards w kategorii “Najlepszy Hit 2015” oraz “Famkę 2015” Radia Fama w kategorii “Najlepsza Wokalistka Roku”.

/SCK/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ