Koncert Sarsy W Starogardzie Gdańskim

831
Wyświetleń
Fot. Wikipedia
Fot. Wikipedia

24 Kwietnia w starogardzkim kinie ”Sokół” odbędzie się koncert znanej wokalistki – Sarsy. Bilety dostępne będą od kwietnia. Koszt to 35 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.

Marta Markiewicz, występująca pod pseudonimem artystycznym Sarsa, również Sarsa Markiewicz (ur. 13 czerwca 1989 w Słupsku – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.

28 sierpnia 2015 ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany Zapomnij mi, który znalazł się na 2. miejscu na liście OLiS i uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo promowały single: „Naucz mnie”, który przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay i został certyfikowany diamentem, „Indiana”, który pokrył się złotem oraz „Zapomnij mi”, notowany na 6. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Piosenkarka znana jest z oryginalnego wizerunku oraz charakterystycznych ruchów scenicznych. Jej fryzura spopularyzowana w Polsce jako „sarsorogi” uważana jest za jej znak rozpoznawczy.

Więcej Info wkrótce.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ