Korki Na Remontowanej Ulicy Skarszewskiej

778
Wyświetleń

Remontowana ulica Skarszewska

Starogard Gd: Trwa remont ulicy Skarszewskiej w Starogardzie Gdańskim. W ramach przebudowy powstaje ścieżka rowerowa, chodniki a także zostaną wykonane zatoki autobusowe wraz z nalaniem nowego asfaltu. Remontowany odcinek obejmuje odcinek od skrzyżowania z ulicą Derdowskiego do skrzyżowania ulicy Skarszewskiej z ulicą Biskupa Dominika, która prowadzi na starogardzkie osiedle Łapiszewo oraz Żabno. Obecnie w związku z wykonywanymi pracami tworzą się spore zatory drogowe a kolejka oczekujących samochodów na przejazd w kierunku Skarszew oraz osiedla Łapiszewo sięga od ulicy Derdowskiego aż do okolic przejazdu kolejowego i w znaczący sposób wydłuża przejazd do wymienionych powyżej osiedli oraz miejscowości. Podobna sytuacja ma miejsce na wylocie ulicy, gdzie pojazdy udające się w kierunku miasta czekają wiele minut na możliwość przejazdu remontowanym fragmentem drogi.

Z uwagi na brak sugerowanego objazdu radzimy kierowcom udającym się w kierunku Skarszew objazd poprzez ulicę Gdańską, dalej przez Kokoszkowy do skrzyżowania na Okole w celu ominięcia remontowanego fragmentu drogi w Starogardzie Gdańskim.

Zobacz jak ominąć korki:

Remont Skarszewskiej. Możliwy wariant objazdu remontowanego odcinka. Wyk. red. naszekociewie, za mapą Google Maps.
Remont Skarszewskiej. Możliwy wariant objazdu remontowanego odcinka. Wyk. red. naszekociewie, za mapą Google Maps.

Red, Odwiedź facebook NaszeKociewie

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ