Kryminalni Ze Starogardu Gd. Złapali 29-latka, Który Posiadał Przy Sobie Amfetaminę

528
Wyświetleń

fbbbPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 29-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego wpadł na gorącym uczynku. W czasie legitymowania okazało się, że ukrywa w kieszeni zawiniątka z białym proszkiem. Jeszcze dziś mężczyzna usłyszy zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem do policyjnego aresztu trafił 29-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z miejscowej komendy. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 19:00 na ulicy Mickiewicza.

Interweniujący w tej sprawie policjanci wylegitymowali przebywającego w tym rejonie mężczyznę. W trakcie tej czynności funkcjonariusze zauważyli, że legitymowany wykazuje wyraźne oznaki zdenerwowania. Jak się okazało mężczyzna posiadał przy sobie 4 zwitki foli aluminiowej oraz woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzuty. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

za kpp starogard gdański

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ