LemON gwiazdą Dni Starogardu 2017

1097
Wyświetleń

Starogardzkie Centrum Kultury potwierdziło występ grupy LemON – 1 lipca 2017 r. na największej imprezie masowej z okazji Święta Miasta.

Dni Starogardu to wielkie święto miasta i jego mieszkańców. Od czterech lat w pierwszy weekend lipca starogardzianie i nie tylko bawią się wspólnie na Wielkim Jarmarku Kociewskim, koncertach i występach znanych polskich kabaretów. Również w tym roku nie zabraknie wielkich emocji. Wiemy już na pewno, że 1 lipca na scenie wystąpi znakomity zespół LemON – zwycięzca III edycji Must Be The Music Telewizji Polsat.

Znany i lubiany zespół

Liderem zespołu jest Igor Herbut, wokalista, którego Maryla Rodowicz nazwała nadzieją polskiej wokalistyki, a Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że „śpiewa tak, że plomby wypadają”. Do wspólnego śpiewu w duecie zaprosiły go takei gwiazdy jak Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski, Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Jan Borysewicz. Z Adam Sztaba, o Igorze powiedział: „To facet, który urodził się, żeby przekazywać emocje głosem” i zaprosił go do udziału w wyjątkowym projekcie poświęconym twórczości Grzegorza Ciechowskiego.

LemON ma na koncie występy na najważniejszych festiwalach (m. in. Woodstock, Sopot, Opole), koncerty za granicą (Wembley Arena w Londynie, trasa klubowa na Wyspach Brytyjskich, występy we Włoszech, Austrii i Niemczech), występy na prestiżowych galach (m. in. Fryderyki – w duecie z grupą Kroke, Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, Nagrody Viva!Najpiękniejsi). LemON jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich zespołów koncertowych młodego pokolenia.

Więcej atrakcji podczas Dni Starogardu

W pierwszy weekend lipca zapraszamy więc wszystkich mieszkańców miasta i okolic oraz gości, odwiedzających w tym czasie Starogard na jubileuszowy V Wielki Jarmark Kociewski, podczas którego wystąpią m.in. BRACIA i LemON.

/SCK Starogard/

PODZIEL SIĘ