Lodowisko W Starogardzie Otwarte. Sprawdź Godziny Otwarcia

583
Wyświetleń

2015dStarogard: Wraz z ujemnymi temperaturami i przyjściem zimy do Starogardu udało się przygotować taflę odkrytego lodowiska przy hali sportowej OSiR im. Andrzeja Grubby. Lodowisko, które dziś zostało otwarte  będzie czynne codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Lodowisko przy Hali Miejskiej OSIR będzie czynne w dni powszednie w godz.: 8.00 – 20.30, zaś w soboty i niedziele od 10.00 do 20.30. Jazda w dni powszednie będzie się odbywać przed południem w dwóch godzinnych blokach, z 45 minutową przerwą pomiędzy godziną 11.15 a 12.00, a po południu w trzech z półgodzinnymi przerwami po każdym bloku. W weekendy od 10 do 14 z półgodzinnymi przerwami po każdej godzinie jazdy i tak samo od 15 do 20.30.

Cena jednorazowego, godzinnego wejścia jest stała dla wszystkich , obowiązuje we wszystkie dni tygodnia i wynosić będzie 5 zł, natomiast w ferie zimowe dzieci i młodzieży do 21 roku życia, studenci, emeryci i renciści będą mogli skorzystać z biletu ulgowego w cenie 3 zł.

Ważną informacją dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny jest to, że będą mogli korzystać z lodowiska bezpłatnie od poniedziałku do piątku przez cały dzień, a w soboty i niedziele darmowe wejścia będą obowiązywać dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w godzinach od 10.00 do 11.00 oraz od 11.30 do 12.00.

Starogardzki OSiR informuje także, że będzie możliwe odpłatnie wypożyczyć łyżwy, skorzystać z kasku czy zostawić kurtkę w szatni.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ