Maciej Łopiński W Starogardzie. Polska Potrzebuje Zmiany.

641
Wyświetleń

LDD

Prawo i Sprawiedliwość zapoczątkowało akcję “Czas na zmianę”, czyli otwarte spotkania w sprawie tzw. afery podsłuchowej. 29 czerwca w całej Polsce odbyły się spotkania parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości we wszystkich powiatach. Starogard odwiedził poseł Maciej Łopiński, który precyzyjnie wyjaśniał kulisy afery podsłuchowej.

Wizyta posła Prawa i Sprawiedliwości zainteresowała wielu mieszkańców naszego miasta a także powiatu, co było widoczne na sali, do której przybyło na spotkanie z posłem ponad 100 osób.

Poseł, a jednocześnie Prezes Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego mówił, że jego ugrupowanie chce rządzić samodzielnie. Jak powiedział, za 10-12 dni nastąpi próba zjednoczenia prawicy. Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości liczy między innymi na to, że uda się przekonać tych posłów PO, dla których PiS jest partią “drugiego wyboru”.

 

Red

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ