Media Markt W Tczewie. Zdjęcia Z Budowy Multibox Tczew

0
414
Wyświetleń
Reklama

Media Markt w Tczewie

Media Markt w Tczewie. Już niebawem, w pierwszej połowie 2016 roku Tczew wzbogaci się o nowoczesny market popularnej sieci Media Markt. Specjalistyczny sklep będzie zlokalizowany w nowo budowanym Parku Handlowym Mutibox, który powstaje przy Alei Solidarności. Media Markt w swojej ofercie zaoferuje mieszkańcom miasta największy wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura, a także najnowszych technologii mobilnych.

Jeszcze do niedawna sklepy sieci media markt były kojarzone z wielkimi aglomeracjami, sklep w Tczewie będzie z pewnością ciekawym punktem na handlowej mapie Pomorza a także wzbogaci i tak już bogatą ofertę handlową w Tczewie i powiecie tczewskim. Media Markt w Tczewie będzie pierwszym w mieście i czwartym w województwie pomorskim sklepem sieci.

Przeczytaj także: Spalona biedronka i dyskoteka w Tczewie

Sklep zostanie zlokalizowany w nowo budowanym pasażu handlowym Mulitbox Tczew. Wśród najemców znalazły się takie marki jak: Jysk, CCC, Martes Sport, KIK. Otwarcie zaplanowano na dzień 19 maja 2016 roku, przy obiekcie znajdować się będzie parking na 400 miejsc  a powierzchnia handlowa budynku wyniesie ponad 4000 metrów kwadrantowych.

FOTO z budowy Multibox Tczew a także Media Markt w Tczewie:

Media Markt tczew Media Markt tczew Media Markt Tczew Media Markt Tczew Media Markt Tczew Media Markt Tczew

 

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here