Media Markt W Tczewie. Zdjęcia Z Budowy Multibox Tczew

1043
Wyświetleń

Media Markt w Tczewie

Media Markt w Tczewie. Już niebawem, w pierwszej połowie 2016 roku Tczew wzbogaci się o nowoczesny market popularnej sieci Media Markt. Specjalistyczny sklep będzie zlokalizowany w nowo budowanym Parku Handlowym Mutibox, który powstaje przy Alei Solidarności. Media Markt w swojej ofercie zaoferuje mieszkańcom miasta największy wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura, a także najnowszych technologii mobilnych.

Jeszcze do niedawna sklepy sieci media markt były kojarzone z wielkimi aglomeracjami, sklep w Tczewie będzie z pewnością ciekawym punktem na handlowej mapie Pomorza a także wzbogaci i tak już bogatą ofertę handlową w Tczewie i powiecie tczewskim. Media Markt w Tczewie będzie pierwszym w mieście i czwartym w województwie pomorskim sklepem sieci.

Przeczytaj także: Spalona biedronka i dyskoteka w Tczewie

Sklep zostanie zlokalizowany w nowo budowanym pasażu handlowym Mulitbox Tczew. Wśród najemców znalazły się takie marki jak: Jysk, CCC, Martes Sport, KIK. Otwarcie zaplanowano na dzień 19 maja 2016 roku, przy obiekcie znajdować się będzie parking na 400 miejsc  a powierzchnia handlowa budynku wyniesie ponad 4000 metrów kwadrantowych.

FOTO z budowy Multibox Tczew a także Media Markt w Tczewie:

Media Markt tczew Media Markt tczew Media Markt Tczew Media Markt Tczew Media Markt Tczew Media Markt Tczew

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ