Miasto I Gmina Starogard. Wybory 2015 – Lista Lokali Wyborczych.

420
Wyświetleń

lokal wyborczyPoniżej przedstawiamy listę lokali wyborczych w mieście Starogard i gminie wiejskiej Starogard Sprawdź gdzie możesz oddać głos podczas niedzielnych wyborów parlamentarnych do Sejmu i Senatu RP. Lokale wyborcze będą czynne od godziny 7 rano do 21.

MIASTO STAROGARD GDAŃSKI :
Nr 1
Przedszkole nr 3, al. Wojska Polskiego 8 b
al. Wojska Polskiego, Grunwaldzka, Osiedlowa, Skarszewska nr 2, Wybickiego od nr 1 do nr 11

Nr 2
Zespół Szkół Publicznych, ul. ks. bp. Dominika 32
Bociania, Dąbka, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kalinowskiego, Kleeberga, Kormorania , Kutrzeby, Krucza, Niemojewskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Pawia, Pola, Rogali, Sowia , Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Unruga, Zamenhofa, Żabia, Żurawia

Nr 3
Dyrekcja Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Choryc, ul. Skarszewska 7
Derdowskiego, Graniczna, Grzybka, Kocborowska, Kryzana, Kwiatowa, Łąkowa, Nadgórskiego, Poprzeczna, Sadowa, Skarszewska bez nr-u 2, Księdza Podpułkownika Wryczy, Kardynała Wyszyńskiego, Żytnia

Nr 4
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Wybickiego 17
Ulice: Brzozowa, Ceynowy, Dmowskiego, Gdańska, Hillar, Kochanki, Kochanki-Leśnictwo, Kochanki-Strażnica Kolejowa, Kolejowa, Kołłątaja, Legionów, Leśna, Północna, Skorupki, Słowackiego, Wybickiego od nr 12 do końca

Nr 5
I Liceum Ogólnokształcące, ul. Hallera 34
Gimnazjalna, Hallera, Mickiewicza, Nad Wierzycą, Sikorskiego, Św. Elżbiety

Nr 6
Publiczne Gimnazjum Nr 2, ul. Traugutta 2
Buchholza, Curie-Skłodowskiej, Iwaszkiewicza, Korczaka, Krasickiego, Lipowa, Majowa, Traugutta, Tuwima, Wiosenna, Zielona

Nr 7
Dom Rzemiosła, ul. Chojnicka 2
Basztowa, Boczna, Browarowa, Chojnicka, Kanałowa, Kellera, Kilińskiego, Kozia, Krótka, Krzywa, Mostowa, Norwida, Olimpijczyków Starogardzkich, Owidzka, Paderewskiego, Plac 16 Dywizji, Plac Koszarowy, Podgórna, Przy Młynie, Rycerska, Rynek, Sambora, Sobieskiego, Spichrzowa, Szewska, Tczewska, Unii Europejskiej, Wodna, Zajezdna

Nr 8
Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Pelplińska 3
Ulica: Andersa od nr 37 do 63 (nieparzyste) i od nr 52 do 68 (parzyste), Asnyka, Droga Owidzka, Hermanowska, Jabłowska, Jaszczurkowców, Kościuszki, Pelplińska, Pillara, Pomorska od nr 13 do 47, Prusa, Przedmieście, Przejezdna, Sychty, Wiśniowa

Nr 9
Szkoła Podstawowa nr 4, al. Jana Pawła II 4
al. Armii Krajowej od nr 11 do 23A (nieparzyste), Farmaceutów, Konopnickiej, Kopernika od nr 11A do 15 (nieparzyste) i od nr 20 do 34 (parzyste), Orzeszkowej, Żeromskiego

Nr 10
Starogardzkie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 3
Ulice: al. Jana Pawła II, Bądkowskiego, osiedle 800-lecia, Sienkiewicza, Wróblewskiego

Nr 11
Przedszkole nr 6, al. Jana Pawła II 5
Pomorska od nr 2 do 12D (parzyste) i od 3 do 11H (nieparzyste), Szumana, osiedle Szumana

Nr 12
Przedszkole nr 5, al. Jana Pawła II 8
Blocka, Bohaterów Westerplatte, Kopernika od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Lubichowska od nr 2 do 70A (parzyste) i od nr 1 do 65A (nieparzyste), Osiedle Kopernika do nr 15, Reymonta

Nr 13
Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Reymonta 1
Osiedle Kopernika od nr 23

Nr 14
Publiczne Gimnazjum nr 1, al. Jana Pawła II 10
Ulice: al Armii Krajowej od nr 3 do 9H (nieparzyste) i od nr 2 do 58 (parzyste), Bohaterów Monte Cassino, Cesarza, Chełmońskiego, Gryfa Pomorskiego, Kleszczyńskiego, Maczka, Matejki, Okulickiego, Rodziny Czosków, Staszica, Stefańskiego

Nr 15
Przedszkole nr 4, ul. Reymonta 7
Ulice: Braterska, Bukowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzymały, Dzierżonia, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Kociewska, Korytybska, Lange, Leszczynowa, Lubichowska od nr 67 do końca (nieparzyste) i od nr 72 do końca (parzyste), Ogrodowa, Piesika, Przodowników Pracy, Rodzinna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa, Żwirki i Wigury

Nr 16
Przedszkole nr 10, os. 60-lecia 8
al. Niepodległości, Okrężna, Osiedle 60-lecia Odzyskania Niepodległości

Nr 17
Przedszkole nr 8, os. Konstytucji 3 Maja 15
Balewskiego, Bilikiewicza, Droga Nowowiejska, Jacobsonów, Kopicza, Maja, osiedle Konstytucji 3-Maja, Schwabe, Szpitalna

Nr 18
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zblewska 18
Bohaterów Getta, Borówkowa, Brejskiego, Broniewskiego, Danusi , Dolna, Górna, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Nierzwickiego, osiedle Nad Jarem, Poziomkowa, Przanowskiego, Sędzickiego, Szturmowskiego, Wiejska, Zbożowa, Zachodnia

Nr 19
Publiczne Gimnazjum nr 3, ul. 2 Pułku Szwoleżerów 4
2 Pułku Szwoleżerów, Bajana, Chopina, Działkowa, Harcerska, Jagiełły, Magazynowa, Murarska, Orlińskiego, Parkowa, Piaskowa, Piłsudskiego, Polna, Rzeczna, Skalskiego, Skarżyńskiego, Sportowa, Ściegiennego

Nr 20
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zblewska 18
Juranda ze Spychowa, osiedle Piastów, Zblewska

Nr 21
Publiczne Gimnazjum nr 1, al. Jana Pawła II 10
Abrahama, Andersa od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 4 do 48 (parzyste), Cicha, Darowana, Edmunda Falkowskiego, Heweliusza, Kraziewicza, Księżycowa, Józefa Milewskiego, Obrońców Wybrzeża, Południowa, Rataja, Ryszarda Rebelki, Rolna, Jana Schulza, Słoneczna, Szornaka, Witosa

Nr 22
Kociewskie Centrum Zdrowia – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital św. Jana,
Balewskiego 1
Obwód odrębny: Kociewskie Centrum Zdrowia – NZOZ Szpital św. Jana

Nr 23
Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Skarszewska 7
Obwód odrębny: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

Nr 24
Areszt Śledczy, Kościuszki 30 a
Obwód odrębny: Areszt Śledczy

Nr 25
Dom św. Elżbiety, Hallera 27
Obwód odrębny: Dom św. Elżbiety

GMINA STAROGARD GD.
Nr 1
Publiczna Szkoła Podstawowa
Dąbrówka ul. Hermanowska 4
83-212 Bobowo
Sołectwo Dąbrówka

Nr 2
Publiczna Szkoła Podstawowa
Jabłowo ul. Szkolna 5
83-211 Jabłowo
Sołectwo Jabłowo

Nr 3
Świetlica Wiejska
Owidz ul. Szkolna 13
83-211 Jabłowo
Sołectwa: Owidz, Janowo, Barchnowy

Nr 4
Świetlica Wiejska
Kolincz ul. Główna 52
83-211 Jabłowo
Sołectwo Kolincz

Nr 5
Świetlica Wiejska
Lipinki Szlacheckie ul. Jana Pawła II 40
83-211 Jabłowo
Sołectwo Lipinki Szlacheckie

Nr 6
Świetlica Wiejska
Klonówka ul. Kościelna 1
83-130 Pelplin
Sołectwo Klonówka

Nr 7
Zespół Kształcenia i Wychowania
Rywałd Szkolna 4
83-200 Starogard Gdański
Sołectwa Rywałd, Brzeźno Wielkie

Nr 8
Świetlica Wiejska
Zduny 26
83-115 Swarożyn
Sołectwo Zduny

Nr 9
Świetlica Wiejska
Szpęgawsk Kasztanowa 15
83-200 Starogard Gdański
Sołectwo Szpęgawsk

Nr 10
Publiczna Szkoła Podstawowa
Trzcińsk 14
83-209 Godziszewo
Sołectwa Trzcińsk, Siwiałka, Ciecholewy, Janin

Nr 11
Zespół Szkół Publicznych
Kokoszkowy Szkolna 24
83-207 Kokoszkowy
Sołectwo Kokoszkowy

Nr 12
Świetlica Wiejska
Linowiec 21
83-200 Starogard Gdański
Sołectwo Linowiec

Nr 13
Świetlica Wiejska
Krąg 44
83-200 Starogard Gdański
Sołectwa Krąg, Okole, Żabno

Nr 14
Świetlica Wiejska
Nowa Wieś Rzeczna Rzeczna 18
83-200 Starogard Gdański
Sołectwo Nowa Wieś Rzeczna

Nr 15
Publiczna Szkoła Podstawowa
Rokocin Parkowa 2
83-200 Starogard Gdański
Sołectwa Rokocin, Stary Las

Nr 16
Świetlica Wiejska
Sucumin 29
83-200 Starogard Gdański
Sołectwo Sucumin

Nr 17
Zespół Szkół Publicznych
Sumin 38
83-200 Starogard Gdański
Sołectwo Sumin

Nr 18
Świetlica Wiejska
Koteże Jana Wróblewskiego 5
83-200 Starogard Gdański
Sołectwo Koteże

Nr 19

Dom Pomocy Społecznej

Szpęgawsk Kasztanowa 23
83-200 Starogard Gdański
Szpegawsk, ul. Kasztanowa 23

Nr 20
Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma
Nowa Wieś Rzeczna Leśna 1a
83-200 Starogard Gdański
Nowa wieś Rzeczna, ul. Leśna 1a

Lista lokali wyborczych: na podstawie oficjalnej strony Państwowej Komisji Wyborczej,

fot. wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ