Mieszkańcy Starogardu Powiedzieli ''NIE'' Dla Rządów Platformy.

683
Wyświetleń

WDDDzór News FB

W sobotnie południe, o godzinie 11:00 przeszła starogardzkimi ulicami antyrządowa demonstracja, którą zorganizowały lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości. Afera ”taśmowa”, która obnażyła prawdziwe oblicze władzy PO oburzyła wiele milionów Polaków w całym kraju a także wiele środowisk zarówno politycznych jak i społecznych. Taśmy ”prawdy” zapoczątkowały w całym kraju szereg wystąpień, demonstracji przeciwko obecnie sprawującej władzę Platformie Obywatelskiej.

Demonstracja rozpoczęła się od odczytania przemowy a następnie w bardzo sprawny i zorganizowany sposób przeszła pod starogarzkie kino Sokół, gdzie każdy mógł za pomocą symbolicznej flagi złożyć ”podpis” pod petycją, która wyrażała niezadowolenie mieszkańców z obecnej sytuacji panującej w Polsce. W tle demonstracji słychać tez było wiele głosów mówiących o bardzo złej sytuacji Polski  i Polaków. Emigracja, podwyżka cen żywności, bezrobocie, wzrost wieku emerytalnego a także wiele innych problemów zostało wypowiedzianych przez uczestników demonstracji Zgromadzenie zakończyło się o godzinie 11:30 i przebiegło bez zakłóceń.

Red

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ