I Ty Możesz Pomóc 9-letniej Marysi Pogryzionej Przez Psy. Festyn W Tczewie!

426
Wyświetleń

Bez nazwy

Całą Polską przed kilkoma dniami wstrząsnęła tragedia 9-letniej Marysi z Rokitek Tczewskich. Dziecko zostało bardzo dotkliwie pogryzione przez psy. Dziewczynka dochodzi do siebie. Także my możemy ułatwić jej powrót do pełnej sprawności. Już w najbliższą niedzielę (17.04) odbędzie się FESTYN CHARYTATYWNY, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Marysi.

FESTYN potrwa od godziny 10 do 17 i odbędzie się na stadionie przy ulicy Bałdowskiej w Tczewie. W programie przewidziano wiele atrakcji m. in, bieg, nordic walking, gry i zabawy lekkoatletyczne. Będą także stoiska z domowymi wypiekami, loteria fantowa i scena ze specjalnym programem artystycznym.

Udział w biegu: dorośli opłata startowa 10 zł, dzieci – opłata symboliczna 2 zł.

Przypomnijmy, że do dramatu w Rokitkach Tczewskich doszło tydzień temu (w czwartek) 7. kwietnia. Jeżdżącą na rowerze 9-latkę zaatakowały trzy duże psy. Dziewczynka została dotkliwie pogryziona, następnie została odwieziona do szpitala w Gdańsku Dziewczynkę uratował przechodzień, który również został pogryziony przez psy.

Zapraszamy Wszystkich do wzięcia udziału w festynie! Pokażmy solidarność i sprawmy, by Marysia wróciła szybko do zdrowia!

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ