Naśmiewał się z Prezydenta Polski. Ta odpowiedź internauty kompletnie go zniszczyła

14
1662
Wyświetleń
Reklama

Patryk Gabriel (PO) od wielu lat jest etatowym członkiem Zarządu Powiatu Starogardzkiego. To prestiżowe stanowisko w systemie zarządzania powiatem, które co warto zaznaczyć nie jest nadawane bezpośrednio od mieszkańców powiatu, w wyniku wyborów samorządowych.

Członkowie Zarządu Powiatu sprawują władzę wykonawczą w powiecie, można powiedzieć, że reprezentują powiat i powinni być naszą wizytówką na zewnątrz, pomimo to, niektórzy z nich pozwalają sobie na prześmiewcze porównania Prezydenta Polski do np. “Adriana”… W taki oto sposób Patryk Gabriel określił na swoim oficjalnym profilu Prezydenta RP- Andrzeja Dudę. Oczywiście działacze PO uważają, że mają do tego pełne prawo, jednak reakcja internauty kompletnie zniszczyła podstawy myślowe radnego Gabriela.

Doskonale opisał to jeden z internautów na swoim profilu – zobaczcie sami i wyciągnijcie wnioski!

Warto zadać sobie pytanie czy takie zachowanie przystoi osobie, która pełni ważne stanowisko w powiecie starogardzkim? Czy tak reprezentuje powiat i jego mieszkańców? Czy naśmiewanie się z Prezydenta kraju jest w porządku? Z Andrzejem Dudą można się nie zgadzać, jednakże w wyborach prezydenckich uzyskał ponad 8,6 mln głosów, z kolei Patryk Gabriel swoje stanowisko (za które w 2016 roku otrzymał ponad 122 tys. zł brutto) otrzymał nie od mieszkańców, tylko głosami radnych – kolegów z PO.

Zamiast merytorycznej dyskusji opozycja serwuje nam masę inwektyw, obelg a także broni starego układu, jednym słowem by było jak było a słowa Patryka Gabriela tylko to potwierdzają. Masa brzydkich słów – zero meritum.

/Red/

Fot. www.facebook.com/patryk.gabriel/

Reklama
PODZIEL SIĘ

14 KOMENTARZE

  1. Socjolog- he tak rozdaje sie stołki w PO, podobnie jak uklady związane z Panem NEu. i przetargiem na okna w szpitalu w Stg. nieźle zarobili. Ludzie nie czytaja nie znaja histori, faktów- posiłkuja się wiedza z TV i głosuja na takich ludzi. 122tys. brutto co ten Pan zrobil wymyślił dla miasta? Pewnie jeszcze mgr. zrobiony zaocznie he.

  2. Śmieszne jest troche,że ludzie komentują z hejtem “mgr.zaocznie” hyhy. “Kolesiostwo” hyhy. Każdy ma prawo do swojego “bulu dupy” ale zabawny jest ten brak przysłowiowych jaj. “Dorosła postawa”. Obsmaruję w komentarzach i podpiszę się “anon”, “mieszkaniec”, “człowiek” czy inny człek,będzie zabawnie.
    Pozdrawiam.

  3. Czas z tym cyrkiem skonczyc raz na zawsze. Wybrany etatowo czyli stolek dozywotni i to za jaka kase. Zadam od aktualnych wladz miasta referendum na temat w/w pana.

  4. Jedyna nadzieja że Pis te wszystkie krajowe i lokalne sitwy rozgoni, i tego oni się właśnie najbardziej boją… dlatego tak pyszczą pod Pałacem Prezydenckim i sądami. Bo jeśli ichnia demokracja ma oznaczać “to co było”, to ja takiej demokracji nie chcę. Podobnie jak “trójpodział władzy”, jeśli ma oznaczać to co było, to też ja go nie chcę.

  5. I tak to NIE przyćmi tego, co w sejmie odwalił Pan Prezes Kaczyński. Widać, że PISowy redaktor, bo jak robią z siebie idiotów na arenie krajowej to przynajmniej lokalnie trzeba obsmarować jakiegoś członka opozycji. Tak właśnie działa partia rządząca.
    A teraz pytanie do ludzi popierających PIS: nie boicie się, że się kiedyś obudzicie (tak obudzicie, bo wszystkie ustawy są przegłosowywane w nocy) i Polska nie będzie już krajem demokratycznym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here