Naśmiewał się z Prezydenta Polski. Ta odpowiedź internauty kompletnie go zniszczyła

3385
Wyświetleń

Patryk Gabriel (PO) od wielu lat jest etatowym członkiem Zarządu Powiatu Starogardzkiego. To prestiżowe stanowisko w systemie zarządzania powiatem, które co warto zaznaczyć nie jest nadawane bezpośrednio od mieszkańców powiatu, w wyniku wyborów samorządowych.

Członkowie Zarządu Powiatu sprawują władzę wykonawczą w powiecie, można powiedzieć, że reprezentują powiat i powinni być naszą wizytówką na zewnątrz, pomimo to, niektórzy z nich pozwalają sobie na prześmiewcze porównania Prezydenta Polski do np. “Adriana”… W taki oto sposób Patryk Gabriel określił na swoim oficjalnym profilu Prezydenta RP- Andrzeja Dudę. Oczywiście działacze PO uważają, że mają do tego pełne prawo, jednak reakcja internauty kompletnie zniszczyła podstawy myślowe radnego Gabriela.

Doskonale opisał to jeden z internautów na swoim profilu – zobaczcie sami i wyciągnijcie wnioski!

Warto zadać sobie pytanie czy takie zachowanie przystoi osobie, która pełni ważne stanowisko w powiecie starogardzkim? Czy tak reprezentuje powiat i jego mieszkańców? Czy naśmiewanie się z Prezydenta kraju jest w porządku? Z Andrzejem Dudą można się nie zgadzać, jednakże w wyborach prezydenckich uzyskał ponad 8,6 mln głosów, z kolei Patryk Gabriel swoje stanowisko (za które w 2016 roku otrzymał ponad 122 tys. zł brutto) otrzymał nie od mieszkańców, tylko głosami radnych – kolegów z PO.

Zamiast merytorycznej dyskusji opozycja serwuje nam masę inwektyw, obelg a także broni starego układu, jednym słowem by było jak było a słowa Patryka Gabriela tylko to potwierdzają. Masa brzydkich słów – zero meritum.

/Red/

Fot. www.facebook.com/patryk.gabriel/

PODZIEL SIĘ