New Yorker W Galerii Neptun

1189
Wyświetleń

galeria neptun

Starogard: W kwietniu minął rok od otwarcia Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. Ten nowoczesny, dwupiętrowy obiekt handlowy w pierwszym roku funkcjonowania odwiedziło ponad 4 miliony klientów.

Od otwarcia (kwiecień 2015) galeria rozszerzyła swoją ofertę handlową a także usługową i gastronomiczną. Kilka miesięcy po otwarciu obiektu otwarto kino Cinema City, w międzyczasie w galerii pojawiły się znane lokale gastronomiczne (KFC. Subway) a także punkty znanych sieciówek odzieżowych (Top Secret, Carry).

Przeczytaj także: Otwarcie Cinema City w Galerii Neptun

Galeria przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Pomorskiej rozszerza cały czas swoją ofertę, czego potwierdzeniem jest podpisanie umowy najmu ze znaną niemiecką marką odzieżową New Yorker. Sieć posiada około 1000 sklepów w 39 krajach z czego ok. 80 sklepów znajduje się w Polsce. Swoim klientom oferuje odzież sygnowaną markami: Amisu, Fishbone Sister, Fishbone, Smog, Censored oraz RSQ Beach. Lokal zajmie 1130 m2 powierzchni najmu i znajdzie się na parterze centrum.

Otwarcie New Yorker’a w Galerii Neptun przewidziane jest na II połowę 2016 roku.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ