Nowa Corsa Dla Policjantów Z Lubichowa. Zdjęcia

1045
Wyświetleń

corsa-dla-policjantow

STAROGARD GDAŃSKI – NOWA CORSA DLA POLICJANTÓW Z LUBICHOWA
Policjanci z Posterunku Policji w Lubichowie otrzymali nowy oznakowany pojazd służbowy. Zakup radiowozu marki Opel Corsa został zrealizowany w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji, Urzędu Gminy w Lubichowie, Urzędu Gminy w Osiecznej. W miniony poniedziałek odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu policjantom z Lubichowa.

31 października br. przed budynkiem Posterunku Policji w Lubichowie odbyło się uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. Oznakowany samochód m-ki Opel Corsa trafił do policjantów Posterunku Policji w Lubichowie.

Zakup nowego pojazdu został zrealizowany w ramach połączonych środków budżetowych i pozabudżetowych. Pieniądze na ten cel przeznaczyła Komenda Główna Policji, Urząd Gminy w Lubichowie i Urząd Gminy w Osiecznej.

Kluczyki do policyjnego auta ufundowanego przez społeczeństwo wraz z życzeniami pomyślnego użytkowania przekazał na ręce policjantów Wójt Gminy Lubichowo – Sławomir Bieliński oraz Wójt Gminy Osieczna – Stanisław Stosik.

W imieniu swoim, jak i funkcjonariuszy z Lubichowa, komendant insp. Bogusław Ziemba podziękował przedstawicielom samorządów, którzy w połowie sfinansowali zakup nowego auta.

nowa-corsa-dla-policjantow-z-lubichowa-1 nowa-corsa-dla-policjantow-z-lubichowa2 nowa-corsa-dla-policjantow-z-lubichowa3

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ