Nowa wiata przystankowa na ulicy Żwirki w Tczewie. Będą także w innych miejscach

2210
Wyświetleń

Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej w Tczewie od kilku miesięcy nie mogą się doczekać się wiaty przystankowej, która w tym roku miała być zamontowana przy ulicy Żwirki na Suchostrzygach. Wiata po wielu interwencjach mieszkańców i lokalnych mediów w końcu za kilka dni zostanie udostępniona pasażerom. 

Zobacz także: Jarmark św, Bernarda w Pelplinie za nami! Zobacz zdjęcia i video!

Pojawią się kolejne wiaty

Wiata przystankowa jest już zamontowana i wkrótce powinna być już udostępniona pasażerom. Co ważne, w Tczewie pojawią się wkrótce kolejne cztery nowe wiaty przystankowe – na ulicy Jagiellońskiej (na wysokości restauracji McDonald’s – po obu stronach ulicy) oraz przy budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki przeprowadzonym inwestycjom pasażerowie oczekujący na przyjazd autobusu będą mogli schronić się w nowych, wygodnych wiatach.

Przypomnijmy także, że wiaty przystankowe zostały wymienione w zeszłym roku na szeregu przystanków w Tczewie m.in. na ulicy Wojska Polskiego czy ulicy Armii Krajowej.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ