Ogromny Pożar Pod Tczewem. VIDEO

596
Wyświetleń
Fot. YouTube
Fot. YouTube

Już ponad 20 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem hali magazynowej zakładu produkującego artykuły higieniczne i opakowania w Zajączkowie pod Tczewem w Pomorskiem.

Pożar jest już częściowo opanowany, strażacy stopniowo wchodzą do środka hali. W tej chwili trwa dogaszanie i oddymianie budynku. Wiadomo, że w hali przechowywane były artykuły papiernicze i chemiczne. Wstępnie można powiedzieć, że nie ma już zagrożenia, że ogień przedostanie się do drugiej hali położonej obok.

Przeczytaj także: Pociągi TLK Kociewie połączą Gorzów Wielkopolski, Starogard Gdański z Tczewem i Trójmiastem

W pożarze na szczęście nikomu nic się nie stało. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia. Pożar widziany był z wielu miejsc w Tczewie i pod Tczewem.

Video: YouTube/ Autor: Krzysztof

Jak informują strażacy z PSP w Tczewie pożar jest ugaszany i stopniowo sytuacja zostaje opanowana. Dziś wieczorem powinna zakończyć się akcja gaśnicza. Szacowanie strat potrwa kilka tygodni.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ