Opady śniegu Na Kociewiu. Uwaga Na śliskie Drogi!

610
Wyświetleń
kociewskie-drogi
Ulica Kociewska w Tczewie

Opady śniegu na Kociewiu. Stało się! Zapowiadane przez meteorologów opady śniegu zbliżają się do Kociewia. Najgorzej ma być w niedzielę (27 listopada) wieczorem i w nocy. Śnieżycy ma towarzyszyć bardzo silny wiatr.

W poniedziałek rano wybieracie się do pracy? Zaplanujcie wyjazd wcześniej niż zwykle. Nie wiadomo, czy śnieg nie zaskoczy przecież drogowców. A ma być – jeśli sprawdzą się zapowiedzi meteorologów – naprawdę bardzo śnieżnie.

Już teraz opady śniegu utrudniają warunki drogowe na terenie powiatu tczewskiego i starogardzkiego, Drogi w Tczewie jak i w Starogardzie Gdańskim pokryte są kilkucentymetrową warstwą śniegu.

Trzeba się liczyć z tym, że wszędzie zrobi się biało i bardzo ślisko. Synoptycy ostrzegają, że śnieżycy będzie towarzyszył bardzo silny wiatr, nad morzem ma wiać w porywach nawet do 100 km/h. Tak będzie co najmniej do jutrzejszego wczesnego popołudnia ( poniedziałek 28 listopada).

zima-w-tczewie-2
Tczew/ Ulica Kociewska
zima-w-tczewie
Tczew/ Ulica Kociewska
Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ