Perfumeria Douglas Już Niebawem W Galerii Neptun

505
Wyświetleń

 

Perfumeria Douglas już niebawem w Galerii Neptun

Jak informuje właściciel galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim już wkrótce ofertę handlową centrum zostanie rozszerzona o nowego najemce. Perfumeria Douglas będąca wiodącą marką działającą na rynku kosmetyków już niebawem zagości w Galerii Neptun. Nowy salon zajmie powierzchnię ok. 213 m kw. i będzie kolejnym ważnym punktem handlowym na mapie naszego centrum.

Klienci odwiedzając perfumerię otrzymają możliwość wyboru produktów spośród 70 marek pochodzących zarówno od światowych jak i krajowych producentów. W salonie będzie można nabyć luksusowe perfumy, sygnowane nazwiskami najbardziej znanych projektantów mody takich jak: Calvin Klein, Dior, Paco Rabanne, Bruno Bananni czy Giorgio Armani.

Douglas w swojej ofercie posiada również bogaty asortyment kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz włosów, a także dział z akcesoriami i galanterią. Perfumeria swoją ofertę kieruje zarówno do kobiet jak i mężczyzn ceniących sobie niebanalne i gustowne linie zapachowe.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ