Pierwsza Historyczna Edycja Akustycznego Czwartku W SCK Za Nami

677
Wyświetleń

akustyczny czwartek sck

Po wielu latach powróciła do Starogardzkiego Centrum Kultury idea konfrontacji muzycznych. Od tego czasu wiele się zmieniło i zmieniła się również koncepcja konfrontacji. Zamiast tłumu roztańczonej młodzieży przy głośnej muzyce, Starogardzkie Centrum Kultury zadbało o kameralny, akustyczny koncert przy świecach.

W miniony czwartek odbyły się konfrontacje muzyczne w akustycznej odsłonie. Przed publicznością wystąpiło dwóch solistów: Wiesław Chrzanowski oraz Kamil Zaremski oraz trzy zespoły: Fortis, The Playwood i Banderola. Wykonawcy byli jednocześnie widzami. Cały koncert był swego rodzaju rozmową między muzykami i wymianą ich twórczych doświadczeń. Widzowie zostali z muzykami do samego końca i każdy znalazł coś dla siebie, muzycy prezentowali odmienne style i utwory.

Po trwających prawie dwie godziny konfrontacjach, wykonawcy spotkali się na jednej scenie improwizując podczas jam session. Już pojawiły się pytania o datę kolejnego akustycznego spotkania. Kto wie, może już niedługo…

FOTO:

akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck akustyczny czwartek sck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: /SCK/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ