Pijany mężczyzna rzucił się z nożem na żonę na tczewskim osiedlu

0
283
Wyświetleń
Reklama

Policjanci zatrzymali 67-letniego mieszkańca Tczewa, który wczoraj wszczął awanturę w swoim mieszkaniu. Mundurowi ustalili, że sprawca podczas kłótni z żoną zaatakował ją nożem. Ranna kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu i wczoraj usłyszał zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego oraz uszkodzenia ciała. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny policyjny dozór.

Wczoraj (26 czerwca br.) o godzinie 0.40 policjanci z tczewskiej komendy zostali poinformowani o awanturze domowej, do której miało dojść w jednym z mieszkań w mieście. Oficer dyżurny po przyjęciu zgłoszenia natychmiast skierował pod wskazany adres najbliższy patrol policji. Interweniujący funkcjonariusze na miejscu zastali 67-letniego mężczyznę oraz jego żonę, której pomocy medycznej udzielała załoga karetki. Stróże prawa ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której dwukrotnie zranił nożem kobietę. Pokrzywdzona z obrażeniami rąk trafiła do szpitala. Mieszkaniec Tczewa został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. W zawiązku z zaistniałą sytuacją policjanci sporządzili Niebieską Kartę.

Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili 67-latkowi zarzuty dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego oraz uszkodzenia ciała. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za te przestępstwa grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here