PILNE: Córka Zabiła Matkę Nożem!

1076
Wyświetleń

Córka zabiła matkę nożem

Rokocin: W minioną niedzielę, 22 maja, około godz. 17.00 dyżurni w Komendzie Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymali zgłoszenie o zabójstwie na terenie miejscowości Rokocin (gm. Starogard Gd.).

Policjanci udali się niezwłocznie na miejsce zdarzenia. Jak się okazało jeden celny cios wystarczył, by odebrać matce życie. Co było przyczyną tej rodzinnej tragedii? Obecnie prokuratura w Starogardzie Gdańskim  prowadzi  czynności w tej sprawie. Na miejscu zdarzenia pracowali także funkcjonariusze starogardzkiej komendy policji. Zabezpieczono ślady.

Jak udało nam się ustalić aktualnie 44-letnia sprawczyni tego makabrycznego czynu przebywa w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych. Z wstępnych informacji wynika, że jej stan psychiczny nie pozwala na dalszy rozwój czynności procesowych.

Co było przyczyną zabójstwa? Trwają w tej sprawie czynności. Z obecnie zebranych informacji wiemy, że do zbrodni doszło w domu, sprawczynią była córka, ofiarą matka.  Narzędziem zbrodni, które zabezpieczono na miejscu zdarzenia, jest nóż – informuje o tym prokurator Maciej Rocławski z Prokuratury Rejonowej w Starogardzie Gdańskim.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ