PILNE: Policjanci odnaleźli ciało mężczyzny. Trwa ustalenie jego tożsamości

15320
Wyświetleń

PILNE: Dziś w rejonie drogi prowadzącej do miejscowości Owidz odnaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu zjawili się funkcjonariusze z KPP Starogard Gdański. Wstępne ustalania wskazują, że może to być mężczyzna poszukiwany przez policję od połowy września. Obecnie w tej sprawie trwają czynności dochodzeniowe.
 
Informację o odnalezieniu zwłok potwierdza rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.  “Zwłoki zostały odnalezione w lesie koło Owidza. Obecnie nie jest znana tożsamość odnalezionego mężczyzny. W sprawie trwają czynności dochodzeniowe” – poinformował asp. sztab. – Marcin Kunka – oficer prasowy starogardzkiej Komendy Policji.

Wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok pozwolą potwierdzić, czy znalezione zwłoki należą, do zaginionego i poszukiwanego we wrześniu i październiku br. 33-letniego mieszkańca Kociewia.

Przeczytaj także:

Nowe podejście do mieszkańców Starogardu – Kliknij po więcej informacji!!! 

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ